RĂCOARE, CĂLDURĂ ȘI APĂ CALDĂ… APROAPE GRATIS CU ASTA

RĂCOARE, CĂLDURĂ ȘI APĂ CALDĂ… APROAPE GRATIS CU ASTA

Bine v-am regăsit de la #CavaleriaHub, de unde trebuie să vă spun un secret murdar. Până recent am folosit aici o centrală pe gaze naturale, trebuie să recunosc. Și nu pentru că mi-am dorit, ci pentru că a durat mult să punem în funcțiune pompa de căldură, din cauză că nu aveam curent trifazic. Între timp am rezolvat, iar astăzi pornim pompa de căldură de la Țifui și o să pornim răcirea în pardoseală.

https://www.youtube.com/watch?v=nHLmLZrh6n0

Te-ar putea interesa

NU INSTALA POMPA DE CĂLDURĂ ORICUM ȘI CU ORICINE
Instalațiile lui Ovidiu Țifui după mai bine de un deceniu