Am fost împreună cu Ovidiu Țifui la cel mai mare târg de instalații de la Frankfurt, ISH, care are loc o dată la doi ani. Am văzut acolo o mulțime de lucruri interesante, dar și câteva ciudățenii. Despre acelea vreau să vă povestesc astăzi. Unele dintre ele sunt exagerate, altere s-ar putea să fie totuși o idee deșteaptă.
https://www.youtube.com/watch?v=k6VAp0NxqzM











